Juicernet na targach NAFEM 2019

/

Melissa DelMastro

Będziemy obecni na targach NAFEM Show w Orlando na Florydzie w dniach 7-9 lutego 2019 r. w Orange County Convention Center, stoisko #554.Północnoamerykańskie Stowarzyszenie Producentów Sprzętu Spożywczego to jedyne targi branżowe poświęcone wyłącznie sprzętowi i dostawom dla gastronomii.

Przedstawiciele firm Piñabar z Holandii, Ceado z Wenecji we Włoszech i JBT Fresh'n Squeeze z Lakeland na Florydzie dołączą do zespołu Juicernet by Mulligan Associates na targach.

Na wystawie zaprezentowana zostanie nowa maszyna do samodzielnej obsługi ananasów Piñabar (model podłogowy), która została niedawno wprowadzona na rynek amerykański. Urządzenie Piñabar oferuje opatentowany system, który umożliwia klientom samodzielne obieranie ananasa w ciągu zaledwie 20 sekund. Zwiedzający będą mieli do dyspozycji świeże ananasy.

Z pewnością ucieszy Cię widok sokowirówki JBT MFJ Fresh'n Squeeze. Urządzenie MFJ wykorzystuje metodę ekstrakcji całych owoców, która zapewnia większą wydajność i słodszy sok. Zwiedzający będą mieli do dyspozycji świeżo wyciskany sok pomarańczowy.

Na targach zaprezentowane zostaną wysokiej jakości włoskie sokowirówki do owoców i warzyw Ceado, w tym Ceado ES700, ES500 i CP150, a także próbki soku z marchwi i jabłek. Sokowirówka ES700 jest pełna innowacyjnych funkcji, takich jak cichy silnik, podwójne rynny wsadowe i magnetyczny kosz ułatwiający wyjmowanie bez użycia narzędzi i szybkie czyszczenie. Model ES500 został wyposażony w funkcję automatycznego wyrzutu miąższu, a wyciskana na zimno sokowirówka CP150 posiada rynienkę podającą, która skraca czas przygotowania soku.