Wyciskarka do soków Matstone 6w1 Advanced

/

Jest to doskonałe i wszechstronne kuchenne urządzenie, które daje nam możliwość z różnych surowców przygotowywać między innymi zdrowe, zróżnicowane napoje oraz posiłki, świeże soki, musy czy sosy. Możliwości są praktycznie nieograniczone.

Matstone 6w1 Advanced to najnowszy model urządzeń od tej formy. Od poprzedniego modelu odróżnia go to, że mamy tam wzmocnione sito oraz wałek, który przygotowany został z użyciem ULTEMU. Jest to takie tworzywo, które jest trwalsze niż stosowana wcześniej melamina. Dzięki temu takie urządzenie będzie dużo bardziej odporne na uszkodzenia i dzięki temu z każdym surowcem będzie sobie radzić bez problemów. Będzie można tam przerobić owoce jagodowe oraz cytrusowe, dodatkowo także warzywa włókniste, zioła czy kiełki. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Matstone 6in1 Advanced to urządzenie, które przygotowuje nam sok z użyciem techniki wolnego obrotu. Nie będzie więc problemu z nagrzewaniem się takiego soku jak i też jego napowietrzaniem. Taki proces ma miejsce w tradycyjnych sokowirówkach. Dzięki temu zachowane będą te składniki odżywcze, które są bardzo wrażliwe na temperaturę. Sok tak pozyskiwany będzie miał więcej witamin oraz enzymów. Zahamowany proces utleniania sprawia, że będzie można również taki sok przechowywać nawet przez 3 doby.

Wielkim walorem urządzenia jest to, że ma ono wiele zastosowań oraz funkcji. Przy użyciu różnych nakładek można przygotowywać więcej niż tylko kolejny sok.

Homogenizowanie surowców

Wyciskarka ma specjalne wkłady, które dają nam możliwość mielenia bez wyciskania soku. Będzie więc można przygotowywać sobie między innymi tofu, masło orzechowe, puree czy też musy, przeciery i dania dla dzieci. Bez problemu będzie można mielić różnorakie przyprawy i mieszać je między sobą.

Formowanie makaronu

Zestaw nakładek sprawia, że taka wyciskarka da nam między innymi możliwość przygotowywania makaronu w różnych kształtach, dzięki temu będzie można mieć domowe spaghetti z wybranych samodzielnie składników. W sprzęcie znajdują się również inne przystawki takie jak te do kruszenia lodu, robienia koktajli czy drinków, szatkowania warzyw oraz owoców, do sałatek, tłoczenia oleju na zimno. Sprzęt jest praktyczny i ma rzeczywiście wiele funkcji, dzięki temu będzie można zadbać o większe możliwości w naszej kuchni.