Matstone 6w1

/

Wyciskarka wolnoobrotowa jednoślimakowa Matstone 6w1 to doskonała propozycja, która daje nam szansę na przygotowywanie różnego rodzaju soków. Radzi sobie doskonale z wyciskaniem wszelkiego rodzaju soków z owoców oraz warzyw. Niezależnie od tego jaki będzie to surowiec.

Dzięki solidnej i mocnej konstrukcji urządzenie poradzi sobie również z surowców, które są trudne do wyciskania tak jak między innymi trawa pszeniczna. W wyniku tego, że wyciskanie będzie odbywać się na zasadzie wolnych obrotów na zimno włókna są bardzo dokładnie rozdzielane i dzięki temu uzyskany sok będzie miał wszystkie cenne składniki odżywcze oraz witaminowe i mineralne.  (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Wyciskarka ma również doskonałe sito do homogenizacji oraz zestaw nakładek do przygotowywania makaronów. Dzięki temu ten sprzęt będzie tak naprawdę sprawdzał się jako wielofunkcyjne urządzenie do przygotowywania soków, musów, makaronów czy też past dla niemowląt. Jeśli ktoś chce zadbać o swoje zdrowie powinien wybrać właśnie takie urządzenie. Jest to rzeczywiście takie rozwiązanie, które doskonale się sprawdzi.

Wyciskarka jednoślimakowa to tradycyjna na rynku konstrukcja.

Charakteryzuje się ona przede wszystkim sprawdzoną budową, która był już wiele razy testowana i doceniana. Na przestrzeni ostatnich lat jednak doprowadzono ślimaki do jeszcze lepszego poziomu, dlatego sprawdzają się one jeszcze lepiej. W ten sposób wydajność takiego urządzenia będzie na naprawdę świetnym poziomie. sprzęt doskonale radzić sobie będzie z każdym surowcem, dlatego bez obaw można się na niego decydować. Jest to takie urządzenie, gdzie mamy niewielką ilość części, łatwość montażu, skraca czas do mycia urządzenia.

Proces pozyskiwania soku na zimno to również doskonałe rozwiązanie, ponieważ w ten sposób są chronione te najcenniejsze składniki odżywcze jakie powinny się w takich sokach znajdować. Co również bardzo ważne konstrukcja jest bardzo solidna, stabilna i tym samym będzie nam długi czas świetnie służyć i spełni w 100% nasze oczekiwania.

Specyfikacja

Kolor: burgundowy oraz kość słoniowa

Technologia działania: jedno-ślimakowa

Prędkość (obrotów/min.): 80

Moc: 200 W

Napięcie: 220 - 230V (zgodne z polskim standardem)

Łatwość czyszczenia: 4/5

Łatwość użytkowania: 4/5

Waga: 6.5 kg

Gwarancja: 10 lat – silnik, 2 lata – części

Wymiary: 380 x 305 x 178 mm