Wyciskarka Matstone drugiej generacji

/

Matstone drugiej generacji to urządzenie, które mocno różni się od pierwszej generacji. Mamy tam między innymi innowacyjnie przygotowany wałek ślimakowy, który zbudowany będzie z ULTEMU. To innowacyjny, super wytrzymały plastik, który nie będzie wchodził w reakcję z kwasami owocowymi.

Stal chirurgiczna, która została tam użyta jest rzeczywiście doskonała jakościowo i dzięki temu będzie sprawnie rozcierać wszystkie składniki, które będą przerabiane w tym urządzeniu. Przygotowywane masło orzechowe będzie bardziej kremowe, gładkie ciasto ryżowe czy też przyprawy, które zostaną zmielone na pył. Jeśli chodzi o sok z warzyw czy owoców będzie on bardzo dokładnie wyciśnięty. Jeśli chcemy zwiększać klarowność takiego soku możemy używać specjalnie przygotowywanego sita, które będzie pasować do dzbanka, jeśli je użyjemy sok będzie klarowny. Brzmi to oczywiście doskonale. (http://sklep.puregreen.pl/wyciskarki-do-sokow/)

Warto wiedzieć, że mamy tam największe spośród wszystkich wyciskarek sito i dzięki temu to wyciskanie soku będzie dużo wydajniejsze. Nie będzie się trzeba między innymi obawiać tego, że takie sito będzie się nam zapychać. Zestawie mamy dodatkowo 6 różnych nakładek, które umożliwiają nam lepiej wykorzystywać takie urządzenie. Dzięki temu zmielimy i wyciśniemy zdecydowanie lepiej wszystkie składniki. Mamy okazję przygotowania smacznego makaronu w dwóch rozmiarach. Będzie można również z tym urządzeniem spokojnie wyrabiać ciasto na makaron.

Dlatego możliwa będzie nie tylko jego formacja ale przygotowanie od początku do końca. Wygodne czyszczenie urządzenia z użyciem specjalnej szczoteczki jest bardzo komfortowe i dlatego warto będzie to wykorzystać. Sprzęt przygotowywany jest tak, że mamy możliwość mielenia kawy czy też przypraw. Będzie można wykonać sobie krem kokosowy. Sam montaż urządzenia i jego czyszczenie nie będzie stanowić problemu. Producent do urządzenia daje nam również rozbudowaną instrukcję, w której znajduje się również cześć kucharska.

Dzięki temu dowiemy się między innymi jak można lepiej wykorzystywać takie urządzenie, by przygotowywać sobie smaczne przekąski czy też potrawy. Warto z tego skorzystać, jeśli sami nie mamy pomysłu na to, jak można przygotowywać jakieś doskonałe potrawy, tak książka będzie idealnym wsparciem.